Elvárások

  • HTML 5
  • CSS 2/3
  • Bootstrap 3/4
  • jQuery
  • JavaScript
  • Több éves hasonló munkakörben eltöltött szakmai tapasztalat
  • Agilis környezetben végzett munkatapasztalat
  • Magas dokumentálási vágy
  • A fejlesztésre vonatkozó céges szabályozások pontos betartása

Előny

  • Verziókövető rendszerek használata (GIT)
  • CMS tapasztalat (WordPress, Drupal, Joomla)
  • GNU/Linux vagy BSD tapasztalat
  • Teszt és QA környezet gyakorlat (Selenium)
  • Tapasztalat code review, refaktoring és code auditban
  • Folyamatos angol nyelvű kommunikáció szóban és írásban
  • OSX környezetben szoftverfejlesztés
  • Backend tapasztalat (PHP)
  • IT biztonsági tapasztalat
  • online fizetési rendszerekkel kapcsolatos tapasztalat
  • Trendi API-k ismerete

Személyes kompetenciák fontossági sorrendben:

  1. Folyamatos fejlődési igény, tettrekészség
  2. Megbízhatóság, pontos, igényes munkavégzés
  3. Rendszer és folyamat szemléletmód
  4. Jó konfliktuskezelő képesség
  5. Széleskörű tájékozottság a szakmai technológiák területén
  6. Analitikus gondolkodásmód
  7. Csapatjátékos, ugyanakkor képes az önálló feladatvégzésre is

Amit kínálunk

  • Fiatal, dinamikus és összetartó csapat
  • Kihívásokban gazdag feladatok
  • Agilis fejlesztői csapatban
  • Versenyképes fizetés
  • Legmodernebb webes technológiák
  • Karrier lehetőség, folyamatos továbbképzési, fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi projekt ( 90 ország )

Munkavégzés helye: Budapest, 1066, Dessewffy utca.

A munka heti 40 órában végzendő, de nyitottak vagyunk az alkalmazotti és az alvállalkozói ( számlaköteles ) mukavégzésre is. (akár távmunkában is)

Jelentkezés önéletrajz küldésével: krisztian.lukacs@webbandflow.co.uk