A backend fejlesztők különleges emberek. Beszélnek a gépek nyelvén, de néha problémájuk van az emberi kommunikációval. A Webb & Flow -nál mindenki tudja ezt, így nem lesz ilyen problémád.

Developers vs Customers

Ha fontosabb számodra, hogy:

  • hány TB RAM van a szerverben, mint az, hogy milyen színű az asztalod
  • mindenkit személyesen ismerj a cégben, mint az, hogy a főnök hányszor köszön neked évente

, akkor jó helyen jársz. Olvass tovább, további ajándékokért. :)

Elvárások

  • PHP 7 (OOP)
  • MVC keretrendszerek mély, működésbeli ismerete (Symfony,Silex)
  • Verziókövető rendszerek használata (GIT)
  • Minimum 5 éves hasonló munkakörben eltöltött szakmai tapasztalat
  • Agilis környezetben végzett munkatapasztalat
  • Ticketing rendszerek ismerete
  • Scrum vagy Canban ismeret
  • MongoDB ismeret
  • GNU/Linux vagy BSD tapasztalat
  • Nagy forgalmú weboldalak kiszolgálásával kapcsolatos ismeretek
  • Tapasztalat code review, refaktoring és code auditban, adatbázis optimalizálásban
  • Magas dokumentálási vágy
  • Crawler fejlesztési tapasztalat
  • API fejlesztési tapasztalat
  • Data Mining tapasztalat

Előny

  • Folyamatos angol nyelvű kommunikáció szóban és írásban
  • Adatbázis motorok átfogó ismerete
  • OSX környezetben szoftverfejlesztés

Személyes kompetenciák fontossági sorrendben:

  1. Folyamatos fejlődési igény, tettrekészség
  2. Megbízhatóság, pontos, igényes munkavégzés
  3. Rendszer és folyamat szemléletmód
  4. Széleskörű tájékozottság a szakmai technológiák területén
  5. Analitikus gondolkodásmód

Amit kínálunk

  • Kihívásokban gazdag feladatok
  • Agilis fejlesztői csapat
  • Legmodernebb webes technológiák
  • Nemzetközi projekt ( 90 ország )

Felvételi folyamat specifikációja és user story-ja :)

  1. Küldd el az önéletrajzodat és kiegészítő információkat e-mailben. Írd bele, hogy az egyes elvárt bulettpontoknak mennyire felelsz meg.
  2. Ügyvezető felhív telefonon, vagy Skype-on attól függően, hogy egy országban vagytok-e.
  3. A telefonbeszélgetés végén dönt arról, hogy továbbjutottál-e a következő körre.
  4. Ha minden rendben volt a telefonos beszélgetésen, akkor küldünk egy teszt feladatot. Ugyanazt a nehéz feladatot mindenkinek.
  5. Kicsit utána olvasol a dolgoknak és pár óra befektetéssel elküldöd, amit alkottál vagy feladod és többet a telefont se veszed fel ezeknek az állatoknak, akik ilyen feladatot képesek kiírni.
  6. A csapatunk legjobb fejlesztője kiértékeli a munkádat.
  7. Mivel ő is backend fejlesztő az ügyvezető felhívja, hogy meg is értse az értékelést amit leadott
  8. Ügyvezető hív, hogy üdv a csapatban, vagy sajnáljuk....
  9. felmondasz az aktuális munkahelyeden, megvárjuk a felmondási idődet
  10. Beállsz a csapatba és az életed megváltozik.

Munkavégzés helye: Budapest, vagy bárhol a világon, ha képes vagy így dolgozni

A munka heti 40 órában végzendő, de nyitottak vagyunk az alkalmazotti és az alvállalkozói ( számlaköteles ) mukavégzésre is. (akár távmunkában is)

Jelentkezés önéletrajz küldésével: krisztian.lukacs@webbandflow.co.uk